Open mobile menu
Hinta
9990.00€
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
99000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
Ford - Fiesta
2016 • 99000 km • Etuveto
1,0 80hv Start/Stop M5 Titanium 5-ovinen - /HIENOKUNTOINEN / ILMASTOINTI / LOHKOLÄM / LÄMM. TUULILASI YM YM/
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
99000 km
Moottoritilavuus
998 cm³
Yhdistetty kulutus
4.30l/100km
Rekisterinumero
OVK-648
Korimalli
Monikäyttö
CO2-päästöt
99.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
60 kW / 80 Hv
Väri
Valkoinen
Käyttövoima
Bensiini
Varustetiedot
TARJOUKSET JA MYYNTI KYSY TOMMI MÄKELÄ 0405524633
Mahdollista ostaa AUTO-CENTER TURVA 1v./20tkm 599? (Rahoituksen yhteydessä n.10?/kk)
Huoltokirja
Huippusiisti
Suomi-auto
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin
Automaattinen ilmastointi
Vakionopeudensäädin
Tuulilasilämmitys
Automaattisesti himmentyvä taustapeili
Ajotietokone
Ajovaloautomatiikka
Saattovalot
Sumuvalot edessä
Kaukosäätöinen keskuslukitus
Cd-radio
Sadetunnistin
ISOFIX
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Ajovakaudenhallinta
Turvatyynyt - Kuljettajan ja etumatkustajan, Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä, Kuljettajan polviturvatyyny, Sivuturvatyynyt edessä, Sivuturvaverhot

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.