Open mobile menu
Hinta
18990.00€
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
141000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
diesel
Sijainti
raisio
Fiat - Ducato
2016 • 141000 km • Etuveto
2,3 Multijet 130 10m3 (H1L2)
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
141000 km
Moottoritilavuus
2287 cm³
Yhdistetty kulutus
7.00l/100km
Rekisterinumero
OVB-228
Korimalli
Pakettiauto
CO2-päästöt
183.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Ajoneuvolaji
Pakettiauto
Teho
98 kW / 131 Hv
Väri
Punainen
Käyttövoima
Diesel
Varustetiedot
Alv-vähennyskelpoinen
1 omistaja
Huoltokirja
Webasto/Eber
ABS + ESP + mäkilähtöavustin + hätäjarrutus tehostin
Ilmastointi, manuaalinen
Akku 110 Ah
Vakionopeudensäädin ja nopeudenrajoitin
Kuljettajan turvatyyny
Sähkötoimiset lasinnostimet
Audio 5" kosketusnäyttö, Bluetooth, USB/MP3
Monitoimiohjauspyörä
LED -päiväajovalot
Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella
Vararengas, normaalikoko
1 + 2 paikkainen ohjaamo
Kuljettajan istuimen korkeudensäätö ja ristiseläntuki
Lämmitettävä kuljettajan istuin

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.