Open mobile menu
Hinta
7490.00€
Vuosimalli
2008
Mittarilukema
89000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
Fiat - 500
2008 • 89000 km • Etuveto
1,2 69 Lounge - Panorama-lasikatto, ILMASTOINTI.
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2008
Mittarilukema
89000 km
Moottoritilavuus
1242 cm³
Yhdistetty kulutus
5.10l/100km
Rekisterinumero
GIF-223
Korimalli
Monikäyttö
CO2-päästöt
119.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
51 kW / 69 Hv
Väri
Valkoinen
Käyttövoima
Bensiini
Varustetiedot
Huoltokirja
Huippusiisti
Vähän ajettu!
Aluvanteet
Kahdet renkaat
Manuaalinen ilmastointi
Athermic-lämpölasit
Ikkunaturvatyynyt
Etumatkustajien kaksivaiheiset turvatyynyt
Kuljettajan turvatyyny
Sivuturvatyynyt
Radio CD/MP3-soittimella
Blue&Me -järjestelmä
Isofix-kiinnikkeet
Kuljettajan istuimen korkeus- ja etäisyyssäätö
Osissa taittuva takaistuin

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.