Open mobile menu
Hinta
17990.00€
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
25000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
diesel
Sijainti
raisio
Dacia - Duster
2016 • 25000 km • Neliveto
dCi 110 S&S 4x4 Laureate / 1-OMISTAJA / NELIVETO / ILMASTOINTI
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2016
Mittarilukema
25000 km
Moottoritilavuus
1461 cm³
Yhdistetty kulutus
4.70l/100km
Rekisterinumero
NKE-716
Korimalli
Maastoauto
CO2-päästöt
123.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Neliveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
81 kW / 109 Hv
Väri
Harmaa
Käyttövoima
Diesel
Varustetiedot
Tämän auton yhteydenotot ja myynti CHRISTIAN 0405484142
Neliveto!
1 omistaja
Huoltokirja
Suomi-auto
Kahdet renkaat
ESC + ASR ajovakaudenhallintajärjestelmä sutimisen estolla
Ilmastointi
Dacia Plug & Radio (radio CD MP3, Bluetooth, AUX- ja USB-liitin) + Kaukosäädin
ISOFIX kiinnityspaikat lastenistuimelle takasivupaikoilla
Lukkiutumattomat ABS-jarrut ja elektroninen jarruvoiman jako (EBD)
Sumuvalot
Lämmitettävät etuistuimet

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.