Open mobile menu
Hinta
15990.00€
Paikanvaraus
Vuosimalli
2017
Mittarilukema
54000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
Dacia - Duster
2017 • 54000 km • Neliveto
TCe 125 S&S 4x4 Laureate - KOUKKU, MOOTT.LÄMM.PKT. 4-VETO ! Myynti p. 0400-521220, soita!
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2017
Mittarilukema
54000 km
Moottoritilavuus
1197 cm³
Yhdistetty kulutus
6.40l/100km
Käyttövoima
Bensiini
Rekisterinumero
UZU-174
Korimalli
Maastoauto
CO2-päästöt
145.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Neliveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
93 kW / 125 Hv
Väri
Harmaa
Varustetiedot
Huoltokirja
Vähän ajettu!
Suomi-auto
Vetokoukku
Kahdet renkaat
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
ESC + ASR ajovakaudenhallintajärjestelmä sutimisen estolla
Ilmastointi
Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle
Dacia Plug & Radio (radio CD MP3, Bluetooth, AUX- ja USB-liitin)
ISOFIX kiinnityspaikat lastenistuimelle takasivupaikoilla
Lukkiutumattomat ABS-jarrut ja elektroninen jarruvoiman jako (EBD)
Lämmitettävät etuistuimet

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.