Open mobile menu
Hinta
2990.00€
Paikanvaraus
Vuosimalli
2007
Mittarilukema
138700 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
Citroen - C3
2007 • 138700 km • Etuveto
1,4i Exclusive / LOHKOLÄMMITIN / ILMASTOINTI / KAHDET RENKAAT
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2007
Mittarilukema
138700 km
Moottoritilavuus
1360 cm³
Yhdistetty kulutus
6.10l/100km
Käyttövoima
Bensiini
Rekisterinumero
API-526
Korimalli
Monikäyttö
CO2-päästöt
145.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
54 kW / 73 Hv
Väri
Ruskea (beige)
Varustetiedot
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ilmastointi
Kahdet renkaat
Isofix
Huoltokirja

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.