Open mobile menu
Hinta
6990.00€
Vuosimalli
2011
Mittarilukema
105400 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
Chevrolet - Cruze
2011 • 105400 km • Etuveto
4-ov LS 1,6 83kW MT5 / ILMASTOINTI / TAKATUTKAT / KAHDET RENKAAT
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2011
Mittarilukema
105400 km
Moottoritilavuus
1598 cm³
Yhdistetty kulutus
6.80l/100km
Käyttövoima
Bensiini
Rekisterinumero
IJP-798
Korimalli
Sedan
CO2-päästöt
159.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Etuveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
84 kW / 113 Hv
Väri
Harmaa
Varustetiedot
Kahdet renkaat
Peruutustutka takana
Ilmastointi
ISOFIX-kiinnikkeet
Huoltokirja

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.