Open mobile menu
Hinta
12490.00€
Vuosimalli
2014
Mittarilukema
160000 km
Vaihteisto
manuaali
Käyttövoima
bensiini
Sijainti
raisio
BMW - 114
2014 • 160000 km • Takaveto
F20 Hatchback 114i TwinPower Turbo Business
Tekniset tiedot
Vuosimalli
2014
Mittarilukema
160000 km
Moottoritilavuus
1598 cm³
Yhdistetty kulutus
5.50l/100km
Käyttövoima
Bensiini
Rekisterinumero
INA-890
Korimalli
Monikäyttö
CO2-päästöt
127.0 g/km
Vaihteisto
Manuaali
Vetotapa
Takaveto
Ajoneuvolaji
Henkilöauto
Teho
76 kW / 102 Hv
Väri
Musta
Varustetiedot
Aluvanteet kesä-ja talvirenkaissa
JAKOKETJU juuri vaihdettu!
Navigointijärjestelmä Business
Xenon -ajovalot
Dynamic Stability Control (DSC), ajovakauden hallintajärjestelmä
Dynamic Traction Control (DTC), luistonestojärjestelmä
Peruutustutka (PDC) taakse
Automaattinen ilmastointi
Elektroninen tasauspyörästön lukko
Vakionopeussäädin
Kuljettajan ja etumatkustajan sivuturvatyynyt
Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
Pääturvatyynyt edessä ja takana
Aux-In liitäntä keskikonsolissa
Radio BMW Professional (Radio/CD, 6 kaiutinta, värinäyttö 6,5", iDrive -ohjain)
ISOFIX lastenistuimen kiinnikkeet takaistuimen uloimmilla paikoilla
Bluetooth handsfree Professional ja USB-liitäntä
Lämmitettävät etuistuimet
Takaselkänoja, taittuva 60:40 jaolla

Christian Malinen

Automyyjä

christian.malinen@toyotaautocenter.fi

+358405580555

Admir Arnaut

Automyyjätrainee

admir.arnaut@toyotaautocenter.fi

Linda Teräs

Automyyjä

linda.teras@ac.fi

0207810714

Tomi Teikari

Automyyjä

tomi.teikari@ac.fi

+35820 7810753

Iida Tammi

Automyyjätrainee

iida.tammi@ac.fi

+358401477755

Jani Sarvanto

Vaihtoautomyyjä

jani.sarvanto@ac.fi

0207810718

Tommi Mäkelä

Vaihtoautomyyjä

tommi.makela@ac.fi

0207810704

Jonas Haltsonen

Vaihtoautopäällikkö

jonas.haltsonen@ac.fi

0207810717

Jätä yhteydenottopyyntö

Täytä alle yhteystietosi sekä autosi tiedot niin otamme yhteyttä teihin mahdollisimman pian.

Olemme yhteydessä yhden arkipäivän sisällä.